Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.29 (24)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
przekonana, że bardzo wzmocni mój balet.
Wiśniewska nie zamierza jednak nikomu pobłażać. - Nie czas na komplementy - mówi. - Teraz nas wszystkich czeka ciężka harówka. Moi ludzie po prostu muszą na to być przygotowani.
A czasu nie zostało zbyt wiele. Już 15 lutego Michał Wiśniewski wystąpi z jedynym solowym koncertem w poznańskiej Arenie, a wiosną zespół Ich Troje wyruszy trasę koncertową.
EW-T

Piasek znów z Chojnackim
Robert Chojnacki i Andrzej Piasek Piaseczny powrócili piosenką "Miejsce, gdzie czekam". Tak im się dobrze pracowało, że postanowili wydać całą płytę.
Do reaktywacji duetu doszło w jednej z warszawskich kawiarni. Panowie postanowili podjąć pracę nad wspólną
przekonana, że bardzo wzmocni mój balet.&lt;/&gt;<br>Wiśniewska nie zamierza jednak nikomu pobłażać. &lt;q&gt;- Nie czas na komplementy&lt;/&gt; - mówi. &lt;q&gt;- Teraz nas wszystkich czeka ciężka harówka. Moi ludzie po prostu muszą na to być przygotowani.&lt;/&gt;<br>A czasu nie zostało zbyt wiele. Już 15 lutego Michał Wiśniewski wystąpi z jedynym solowym koncertem w poznańskiej Arenie, a wiosną zespół Ich Troje wyruszy trasę koncertową. <br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;EW-T&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Piasek znów z Chojnackim&lt;/&gt;<br>Robert Chojnacki i Andrzej Piasek Piaseczny powrócili piosenką "Miejsce, gdzie czekam". Tak im się dobrze pracowało, że postanowili wydać całą płytę.<br>Do reaktywacji duetu doszło w jednej z warszawskich kawiarni. Panowie postanowili podjąć pracę nad wspólną
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego