Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.29
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
czerwoni pewnie wygrali

Dziesięć tysięcy kibiców na Łazienkowskiej oklaskiwało polskich piłkarzy

Polacy zdobyli kolejne punkty w eliminacjach do mistrzostw świata, efektownie pokonując Armenię 4:0.
Zgodnie z tym, co zapowiadał przed meczem trener Jerzy Engel, Polacy od samego początku atakowali. Narzucili Ormianom swój styl gry i zepchnęli ich do obrony. Atakowali z rozmachem, szczególnie groźny pod bramką Abramjana był Paweł Kryszałowicz.
Na wyniki tych akcji nie trzeba było długo czekać. Po jednym z polskich ataków na polu karnym Ormian sfaulowany został właśnie Kryszałowicz. Francuski sędzia Eric Poulat bez wahania podyktował rzut karny. Jego skutecznym egzekutorem okazał się Michał Żewłakow.
Polacy nie
czerwoni pewnie wygrali&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Dziesięć tysięcy kibiców na Łazienkowskiej oklaskiwało polskich piłkarzy&lt;/&gt;<br><br>Polacy zdobyli kolejne punkty w eliminacjach do mistrzostw świata, efektownie pokonując Armenię 4:0.<br>Zgodnie z tym, co zapowiadał przed meczem trener Jerzy Engel, Polacy od samego początku atakowali. Narzucili Ormianom swój styl gry i zepchnęli ich do obrony. Atakowali z rozmachem, szczególnie groźny pod bramką Abramjana był Paweł Kryszałowicz.<br>Na wyniki tych akcji nie trzeba było długo czekać. Po jednym z polskich ataków na polu karnym Ormian sfaulowany został właśnie Kryszałowicz. Francuski sędzia Eric Poulat bez wahania podyktował rzut karny. Jego skutecznym egzekutorem okazał się Michał Żewłakow.<br>Polacy nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego