Nr: 01.26 (21)
polskiego futbolu, ale na pewno jasne jest, że będę grał w klubie o bogatych tradycjach. Jestem zadowolony z warunków transferu. Chciałbym pomóc Wiśle w awansie do Ligi Mistrzów - stwierdził serbski obrońca Żeleznika Belgrad.

Asysta Czerkawskiego
Mariusz Czerkawski (31 l.) zanotował asystę w wygranym 3:0 meczu New York Islanders z Atlanta Trashers. Polski hokeista w sezonie zgromadził w tzw. punktacji kanadyjskiej 30 pkt - 15 za bramki i drugie tyle za asysty.
W wyjazdowym spotkaniu z Trashers Czerkawski grał przez osiem minut i 36 sekund. Tylko raz próbował pokonać bramkarza rywali, ale bezskutecznie. To jednak po podaniu polskiego skrzydłowego Mattias Weinhandl zdobył
polskiego futbolu, ale na pewno jasne jest, że będę grał w klubie o bogatych tradycjach. Jestem zadowolony z warunków transferu. Chciałbym pomóc Wiśle w awansie do Ligi Mistrzów&lt;/&gt; - stwierdził serbski obrońca Żeleznika Belgrad.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Asysta Czerkawskiego&lt;/&gt;<br>Mariusz Czerkawski (31 l.) zanotował asystę w wygranym 3:0 meczu New York Islanders z Atlanta Trashers. Polski hokeista w sezonie zgromadził w tzw. punktacji kanadyjskiej 30 pkt - 15 za bramki i drugie tyle za asysty.<br>W wyjazdowym spotkaniu z Trashers Czerkawski grał przez osiem minut i 36 sekund. Tylko raz próbował pokonać bramkarza rywali, ale bezskutecznie. To jednak po podaniu polskiego skrzydłowego Mattias Weinhandl zdobył