Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Wprost
Nr: 02.20 (8)
Miejsce wydania: Poznań
Rok: 2000
działalności; od tego jest zarząd. - Czy głosowanie decydujące o zmianie rady nadzorczej dużego banku nie jest sprawą o strategicznym znaczeniu?

- Chodzi o bank prywatny, w którym państwo nie ma żadnych akcji. Zmiana składu rady nadzorczej prywatnego banku nie ma żadnego wpływu na skarb państwa. Jest to sprawa wyłącznie akcjonariuszy BIG BG. - W rzeczywistości jednak skarb państwa, poprzez swoją spółkę, praktycznie zadecydował o losie prywatnego banku.

- To nieprawda. W trakcie walnego zgromadzenia struktura własnościowa BIG-u w żadnym stopniu się nie zmieniła, dokonano jedynie zmiany rady nadzorczej. Czy to oznacza zmianę losu prywatnego banku?

- Pośrednio tak. Wedle nieoficjalnych danych, Deutsche Bank ma
działalności; od tego jest zarząd. - Czy głosowanie decydujące o zmianie rady nadzorczej dużego banku nie jest sprawą o strategicznym znaczeniu?&lt;/&gt;<br><br>&lt;who7&gt;- Chodzi o bank prywatny, w którym państwo nie ma żadnych akcji. Zmiana składu rady nadzorczej prywatnego banku nie ma żadnego wpływu na skarb państwa. Jest to sprawa wyłącznie akcjonariuszy BIG BG. - W rzeczywistości jednak skarb państwa, poprzez swoją spółkę, praktycznie zadecydował o losie prywatnego banku.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who8&gt;- To nieprawda. W trakcie walnego zgromadzenia struktura własnościowa BIG-u w żadnym stopniu się nie zmieniła, dokonano jedynie zmiany rady nadzorczej. Czy to oznacza zmianę losu prywatnego banku?&lt;/&gt;<br><br>&lt;who7&gt; - Pośrednio tak. Wedle nieoficjalnych danych, Deutsche Bank ma
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego