Typ tekstu: Książka
Autor: Dawid Bieńkowski
Tytuł: Nic
Rok: 2005
lepiej o tym nie myśleć... cierpliwości, cierpliwości... znajdzie się w końcu jakaś stała przystań.
Bo to młodość, gorąca krew, i pyton sprawny non stop, nawet dla takiej niedużej, ale jednak nie aż tak niedużej, żeby miała nosić rozmiar trzydzieści sześć.
No i po co było wychylać się z tą trzydziestkąósemką... Babie nie wolno mówić, że nosi większy numer, niż jej się wydaje. Przecież ona tej trzydziestkiszóstki nie wciśnie. Ale trzeba trzymać język za zębami, bo klimat sprzedaży od razu robi się nieprzyjazny i transakcja może nie dojść do skutku.
One mają zajoba na tle wielkości stopy. Myślą, że po dużej stopie
lepiej o tym nie myśleć... cierpliwości, cierpliwości... znajdzie się w końcu jakaś stała przystań.<br>Bo to młodość, gorąca krew, i pyton sprawny non stop, nawet dla takiej niedużej, ale jednak nie aż tak niedużej, żeby miała nosić rozmiar trzydzieści sześć. <br>No i po co było wychylać się z tą trzydziestkąósemką... Babie nie wolno mówić, że nosi większy numer, niż jej się wydaje. Przecież ona tej trzydziestkiszóstki nie wciśnie. Ale trzeba trzymać język za zębami, bo klimat sprzedaży od razu robi się nieprzyjazny i transakcja może nie dojść do skutku.<br>One mają zajoba na tle wielkości stopy. Myślą, że po dużej stopie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego