Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.18 (41)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
znajomej Agnieszce K. Dzień później znaleziono ją martwą w jej mieszkaniu z raną postrzałową głowy.

Uwaga, lawiny!
Zakopane, Bielsko-Biała
W Tatrach i na północnych stokach najwyższego szczytu Beskidów - Białej Góry wprowadzono IV stopień zagrożenia lawinowego. Lawiny mogą zejść w każdej chwili. W Tatrach zamknięto wszystkie szlaki powyżej schronisk, na Babiej poruszanie poza wyznaczonymi trasami jest zabronione.

Śliczna córka dumnej foczki
Wielka radość w helskim fokarium! W poniedziałek przyszła tam na świat malutka foczka, której nadano imię Depka. Szczęśliwą mamą jest foka Ewa, która przybyła do Polski z Estonii w 1998 roku.
Samica już od paru dni sygnalizowała opiekunom, że niedługo
znajomej &lt;name type="person"&gt;Agnieszce K.&lt;/&gt; Dzień później znaleziono ją martwą w jej mieszkaniu z raną postrzałową głowy.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Uwaga, lawiny!&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;Zakopane&lt;/&gt;, &lt;name type="place"&gt;Bielsko-Biała&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>W &lt;name type="place"&gt;Tatrach&lt;/&gt; i na północnych stokach najwyższego szczytu &lt;name type="place"&gt;Beskidów&lt;/&gt; - &lt;name type="place"&gt;Białej Góry&lt;/&gt; wprowadzono IV stopień zagrożenia lawinowego. Lawiny mogą zejść w każdej chwili. W &lt;name type="place"&gt;Tatrach&lt;/&gt; zamknięto wszystkie szlaki powyżej schronisk, na &lt;name type="place"&gt;Babiej&lt;/&gt; poruszanie poza wyznaczonymi trasami jest zabronione.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Śliczna córka dumnej foczki&lt;/&gt;<br>Wielka radość w helskim fokarium! W poniedziałek przyszła tam na świat malutka foczka, której nadano imię Depka. Szczęśliwą mamą jest foka Ewa, która przybyła do Polski z Estonii w 1998 roku.<br>Samica już od paru dni sygnalizowała opiekunom, że niedługo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego