Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
za spektakl pt. "The Second Skine" zdobył pierwszą nagrodę IX Międzynarodowych Prezentacji Współczesnych Form Tanecznych w Kaliszu.
(PAP)Najnowsze prace Bałki w Zachęcie

WYSTAWA W Zachęcie od poniedziałku można oglądać wystawę prac jednego z najbardziej cenionych polskich rzeźbiarzy - Mirosława Bałki. Prezentowane dzieła powstały na przełomie 2000 i 2001 roku.
(PAP)Baka jednak nie zagra Brunnera

Scenariusz pełnometrażowego filmu o Hansie Klossie ma zostać ukończony do końca tego miesiąca.
Zbigniew Safjan i Andrzej Szypulski napisali już 12 odcinków telewizyjnego serialu. Jednak wciąż zmagają się ze scenariuszem filmu kinowego.
Występujący pod wspólnym pseudonimem Andrzej Zbych autorzy mają problemy ze stworzeniem skryptu do półtoragodzinnego
za spektakl pt. "The Second Skine" zdobył pierwszą nagrodę IX Międzynarodowych Prezentacji Współczesnych Form Tanecznych w Kaliszu.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Najnowsze prace Bałki w Zachęcie&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;WYSTAWA&lt;/&gt; W Zachęcie od poniedziałku można oglądać wystawę prac jednego z najbardziej cenionych polskich rzeźbiarzy - Mirosława Bałki. Prezentowane dzieła powstały na przełomie 2000 i 2001 roku.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Baka jednak nie zagra Brunnera&lt;/&gt;<br><br>Scenariusz pełnometrażowego filmu o Hansie Klossie ma zostać ukończony do końca tego miesiąca.<br>Zbigniew Safjan i Andrzej Szypulski napisali już 12 odcinków telewizyjnego serialu. Jednak wciąż zmagają się ze scenariuszem filmu kinowego.<br>Występujący pod wspólnym pseudonimem Andrzej Zbych autorzy mają problemy ze stworzeniem skryptu do półtoragodzinnego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego