Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
Warszawie, w Ministerstwie Gospodarki Pracy i Polityki Społecznej. W obecności pracownika ministerstwa Tomasza Niesiołowskiego dyskutowano o przyszłości stowarzyszenia.
Burmistrz Śniecikowski przedstawił stanowisko władz miasta w sprawie dalszej współpracy ze stowarzyszeniem. Miasto gotowe jest oddać do dyspozycji SCREP biurowiec i halę niebieską. Pozostałe obiekty będące do tej pory we władaniu prezes Bąkowskiej zostaną sprzedane użytkownikom. Powstanie też analiza ekonomiczna, która określi czy obiekty proponowane przez władze wystarczą do utrzymania SCREP.
jp
Stażyści do pracy
Powiatowy Urząd Pracy Filia w Pasłęku, skierował na staże 71 bezrobotnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Najwięcej stażystów pracuje w samorządzie Pasłęka i Godkowa. Okres zatrudnienia trwa od
Warszawie, w Ministerstwie Gospodarki Pracy i Polityki Społecznej. W obecności pracownika ministerstwa Tomasza Niesiołowskiego dyskutowano o przyszłości stowarzyszenia. <br>Burmistrz Śniecikowski przedstawił stanowisko władz miasta w sprawie dalszej współpracy ze stowarzyszeniem. Miasto gotowe jest oddać do dyspozycji SCREP biurowiec i halę niebieską. Pozostałe obiekty będące do tej pory we władaniu prezes Bąkowskiej zostaną sprzedane użytkownikom. Powstanie też analiza ekonomiczna, która określi czy obiekty proponowane przez władze wystarczą do utrzymania SCREP.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Stażyści do pracy&lt;/&gt;<br>Powiatowy Urząd Pracy Filia w Pasłęku, skierował na staże 71 bezrobotnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Najwięcej stażystów pracuje w samorządzie Pasłęka i Godkowa. Okres zatrudnienia trwa od
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!