Nr: 01.02 (1)
18. Zwycięzcą w kategorii motocykli został niespodziewanie Matteo Graziani (KTM 450 EXC).
Załoga samochodowa Komornicki i Marton (Mitsubishi Pajero Evolution) zajęła 18. miejsce. Zwyciężył Kenjiro Shinozuka (Nissan pick-up), wyprzedzając Giniela de Villiers (Nissan pick-up) i Miki Biasion (Mitsubishi Pajero Evo).
W rajdzie startuje jeszcze jedna polska załoga: Grzegorz Baran i Bernard Malferiol. Jadą ciężarowym Mercedesem Unimog i są w rajdzie głównie po to, by w trudnych chwilach pomagać pozostałym polskim zawodnikom. Mimo to w prologu pojechali bardzo szybko, zajmując 19. miejsce. '
ADAM POTOCKI

Wypocić i do samolotu
Po odlotowym sylwestrze czas na poważny odlot. Dziś polskie siatkarki wylatują do
18. Zwycięzcą w kategorii motocykli został niespodziewanie Matteo Graziani (KTM 450 EXC).<br>Załoga samochodowa Komornicki i Marton (Mitsubishi Pajero Evolution) zajęła 18. miejsce. Zwyciężył Kenjiro Shinozuka (Nissan pick-up), wyprzedzając Giniela de Villiers (Nissan pick-up) i Miki Biasion (Mitsubishi Pajero Evo).<br>W rajdzie startuje jeszcze jedna polska załoga: Grzegorz Baran i Bernard Malferiol. Jadą ciężarowym Mercedesem Unimog i są w rajdzie głównie po to, by w trudnych chwilach pomagać pozostałym polskim zawodnikom. Mimo to w prologu pojechali bardzo szybko, zajmując 19. miejsce. '<br>&lt;au&gt;ADAM POTOCKI&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Wypocić i do samolotu&lt;/&gt;<br>Po odlotowym sylwestrze czas na poważny odlot. Dziś polskie siatkarki wylatują do