Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Łukasz
Tytuł: strona o żeglarstwie
Rok wydania: 2004
Rok powstania: 2005
czwartki jest karaoke. A do tego necik na miejscu.
GNIAZDO PIRATÓW
WARSZAWA, ul. Ogólna 5
Jest to nowa tawerna w Warszawie, ruszyła pod koniec lipca. Codziennie szanty, piwko i inne żeglarskie klimaty. Grywają tam między innymi: Fire, Black Velvet, Romek Roczeń itd.
KLIPER
WARSZAWA, róg Olbrachta i Redutowej, przy sklepie Biedronka.
Bardzo miły pub, w którym prawie zawsze (zwykle po 21), ktoś gra (i śpiewa) szanty.
Od Spinakerów po Romana Roczenia.
MILANO
WARSZAWA, Wyszogrodzka 7
Może to nie całkiem taka typowa tawerna, ale to coś w rodzaju pozostałości po Betsaidzie - co czwartek koncerty. Atmosfera miła i sympatyczna.
WAGABUNDA
WARSZAWA, ul. Reymonta
czwartki jest karaoke. A do tego necik na miejscu.<br>GNIAZDO PIRATÓW<br>WARSZAWA, ul. Ogólna 5<br>Jest to nowa tawerna w Warszawie, ruszyła pod koniec lipca. Codziennie szanty, piwko i inne żeglarskie klimaty. Grywają tam między innymi: Fire, Black Velvet, Romek Roczeń itd. <br>KLIPER<br>WARSZAWA, róg Olbrachta i Redutowej, przy sklepie Biedronka.<br>Bardzo miły pub, w którym prawie zawsze (zwykle po 21), ktoś gra (i śpiewa) szanty.<br>Od Spinakerów po Romana Roczenia.<br>MILANO<br>WARSZAWA, Wyszogrodzka 7<br>Może to nie całkiem taka typowa tawerna, ale to coś w rodzaju pozostałości po Betsaidzie - co czwartek koncerty. Atmosfera miła i sympatyczna. <br>WAGABUNDA<br>WARSZAWA, ul. Reymonta
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego