Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Super Express
Nr: 27/2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
musiała harować przy taśmie produkcyjnej. I nie pomyliłam się. Do dziś rzygam, gdy widzę dżem. Bo moja praca polegała na wybieraniu przejrzałych owoców z taśmy produkcyjnej. Przez osiem godzin dziennie, ciągle to samo - żali się Leticia, która po tej wpadce przysięgła sobie, że już nigdy nie podejdzie pod żaden hotel.

Burdel Karaibów

Tylko najstarsi ludzie pamiętają, jak było kiedyś.
Do 1959 roku Kubę nazywano burdelem Karaibów. Na plażach roiło się od amerykańskich i europejskich playboyów, a kasyna i burdele pracowały na pełnych obrotach przez całą dobę.
Rewolucja brutalnie przerwała tę idyllę. Nowa władza rozpoczęła walkę z prostytucją. Proceder funkcjonował jedynie w
musiała harować przy taśmie produkcyjnej. I nie pomyliłam się. Do dziś rzygam, gdy widzę dżem. Bo moja praca polegała na wybieraniu przejrzałych owoców z taśmy produkcyjnej. Przez osiem godzin dziennie, ciągle to samo - żali się Leticia, która po tej wpadce przysięgła sobie, że już nigdy nie podejdzie pod żaden hotel.<br><br>&lt;tit&gt;Burdel Karaibów&lt;/&gt;<br><br>Tylko najstarsi ludzie pamiętają, jak było kiedyś. <br>Do 1959 roku Kubę nazywano burdelem Karaibów. Na plażach roiło się od amerykańskich i europejskich playboyów, a kasyna i burdele pracowały na pełnych obrotach przez całą dobę.<br>Rewolucja brutalnie przerwała tę idyllę. Nowa władza rozpoczęła walkę z prostytucją. Proceder funkcjonował jedynie w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego