Typ tekstu: Książka
Autor: Oprzędkiewicz Janusz, Stolarski Bolesław
Tytuł: Komputerowe monitorowanie niezawodności samochodów
Rok: 2000
ostre, rozmyte i neuronowe. Rozkłady, które mogą być brane pod uwagę, to: wykładniczy, Weibulla, normalny, lognormalny, gamma, potęgowy, Maxwella, Erlanga, Rayleigha. Procedury te znajdują zastosowanie zarówno w statystycznej kontroli procesów wytwarzania (SPC), jak i w adaptacyjnej kontroli i korektach parametrów jakości i niezawodności pojazdu od projektowania (symulacja i integracja w CAD) poprzez produkcję (symulacja i integracja w CAM, CAP) do kontroli jakości (CAQ) i serwisu (CAS) oraz zabezpieczenia niezawodności eksploatacyjnej.
We wszystkich wymienionych opcjach znajdują zastosowanie generatory losowe pracujące w odpowiednich konfiguracjach. Dzięki temu można wybrać odpowiednie optymalne parametry konstrukcyjno-technologiczne dla wymaganego poziomu jakości i niezawodności samochodów.
System KMNST jest
ostre, rozmyte i neuronowe. Rozkłady, które mogą być brane pod uwagę, to: wykładniczy, Weibulla, normalny, lognormalny, gamma, potęgowy, Maxwella, Erlanga, Rayleigha. Procedury te znajdują zastosowanie zarówno w statystycznej kontroli procesów wytwarzania (SPC), jak i w adaptacyjnej kontroli i korektach parametrów jakości i niezawodności pojazdu od projektowania (symulacja i integracja w CAD) poprzez produkcję (symulacja i integracja w CAM, CAP) do kontroli jakości (CAQ) i serwisu (CAS) oraz zabezpieczenia niezawodności eksploatacyjnej. <br>We wszystkich wymienionych opcjach znajdują zastosowanie generatory losowe pracujące w odpowiednich konfiguracjach. Dzięki temu można wybrać odpowiednie optymalne parametry konstrukcyjno-technologiczne dla wymaganego poziomu jakości i niezawodności samochodów. <br>System KMNST jest
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego