Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 1999
o oprocentowaniu wszystkich produktów oferowanych klientom indywidualnym przez Bank Pekao SA.

Informacja o kursach walut
Informacja o kursach walut obowiązujących w Banku Pekao SA dla rozliczeń gotówkowych i bezgotówkowych oraz o średnich kursach NBP. Tabele kursowe są aktualizowane na bieżąco i zawierają informacje o kursach walut: USD, GBP, FRF, DEM, CAD, SEK, ATS, CHF. W dni wolne od pracy są podawane kursy obowiązujące w ostatnim dniu roboczym.

Przykład 7
Jeśli zechcą Państwo uzyskać informację o aktualnych kursach walut za pośrednictwem faksu, po połączeniu z numerem bankowych usług telefonicznych, należy wybrać:
* klawisz 3 - tabela kursów walut
* klawisz 4 - pobieranie informacji za pośrednictwem
o oprocentowaniu wszystkich produktów oferowanych klientom indywidualnym przez Bank Pekao SA.<br><br>&lt;tit&gt;Informacja o kursach walut&lt;/&gt;<br>Informacja o kursach walut obowiązujących w Banku Pekao SA dla rozliczeń gotówkowych i bezgotówkowych oraz o średnich kursach NBP. Tabele kursowe są aktualizowane na bieżąco i zawierają informacje o kursach walut: USD, GBP, FRF, DEM, CAD, SEK, ATS, CHF. W dni wolne od pracy są podawane kursy obowiązujące w ostatnim dniu roboczym.<br><br>&lt;tit&gt;Przykład 7&lt;/&gt;<br>Jeśli zechcą Państwo uzyskać informację o aktualnych kursach walut za pośrednictwem faksu, po połączeniu z numerem bankowych usług telefonicznych, należy wybrać:<br>* klawisz 3 - tabela kursów walut<br>* klawisz 4 - pobieranie informacji za pośrednictwem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego