Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 04.03 (14)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
człowieka, nawet bez jakiejkolwiek ingerencji z naszej strony. Można powiedzieć, że wolność na Zachodzie kosztowała dużo więcej, i to zarówno w sensie finansowym i psychologicznym, niż - nazwijmy to - powrót do kraju. Duża w tym zasługa gen. Milewskiego, który właśnie zwracał uwagę na takie szczegóły i za każdym razem podkreślał, ile CIA wydaje na bezpieczeństwo zdrajców. Nawet w przypadku Kuklińskiego, którego nam wystawiono, postanowiliśmy powstrzymać się od jakichkolwiek działań".

(Z rozmowy opublikowanej na stronach internetowych Rady Krajowej SLD)Jarosław Wałęsa referent-archiwista w Biurze Lecha Wałęsy, o swoim ojcu:

"- Czy Lech Wałęsa powinien pozostać na politycznej emeryturze?

- Jako pracownik chciałbym zobaczyć go
człowieka, nawet bez jakiejkolwiek ingerencji z naszej strony. Można powiedzieć, że wolność na Zachodzie kosztowała dużo więcej, i to zarówno w sensie finansowym i psychologicznym, niż - nazwijmy to - powrót do kraju. Duża w tym zasługa gen. Milewskiego, który właśnie zwracał uwagę na takie szczegóły i za każdym razem podkreślał, ile CIA wydaje na bezpieczeństwo zdrajców. Nawet w przypadku Kuklińskiego, którego nam wystawiono, postanowiliśmy powstrzymać się od jakichkolwiek działań".<br><br>(Z rozmowy opublikowanej na stronach internetowych Rady Krajowej SLD)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Jarosław Wałęsa referent-archiwista w Biurze Lecha Wałęsy, o swoim ojcu:&lt;/&gt;<br><br>"- Czy Lech Wałęsa powinien pozostać na politycznej emeryturze?<br><br>- Jako pracownik chciałbym zobaczyć go
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego