Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dziennik Polski
Nr: 8/7
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 1998
w normalnym czasie gry zakończył się remisem 1-1. W dogrywce nie padła żadna bramka. W rzutach karnych - dzięki dwóm skutecznym paradom Taffarela - lepsi okazali się obrońcy tytułu. I oni zagrają w niedzielę w decydującym meczu o "złoto" z Francją lub Chorwacją.
W zespole mistrza świata zabrakło ofensywnie grającego obrońcy Cafu (pauzował za żółte kartki). W zespole Holandii niespodzianką był występ w podstawowym składzie lewego pomocnika Zendena (zastąpił nie będącego w pełni sił Overmarsa - zasiadł na ławce rezerwowych). Z powodu czerwonej kartki, otrzymanej w ćwiećfinałowym meczu z Argentyną, nie mógł zagrać Numan.
W pierwszej połowie obie drużyny grały ostrożnie, spokojnie, nie
w normalnym czasie gry zakończył się remisem 1-1. W dogrywce nie padła żadna bramka. W rzutach karnych - dzięki dwóm skutecznym paradom Taffarela - lepsi okazali się obrońcy tytułu. I oni zagrają w niedzielę w decydującym meczu o "złoto" z Francją lub Chorwacją.<br>W zespole mistrza świata zabrakło ofensywnie grającego obrońcy Cafu (pauzował za żółte kartki). W zespole Holandii niespodzianką był występ w podstawowym składzie lewego pomocnika Zendena (zastąpił nie będącego w pełni sił Overmarsa - zasiadł na ławce rezerwowych). Z powodu czerwonej kartki, otrzymanej w ćwiećfinałowym meczu z Argentyną, nie mógł zagrać Numan.<br>W pierwszej połowie obie drużyny grały ostrożnie, spokojnie, nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego