Nr: 01.02 (1)
NHL grają ostatnio długo, ale są nieskuteczni. Mariusz Czerkawski z New York Islanders w meczu z Pitsburgh Penguins przebywał na lodzie prawie 15 minut, oddał 4 groźne strzały, ale nie zdobył żadnej bramki i nie zaliczył asysty. Zamiast tego spędził 2 minuty na ławce kar. Jego zespół wygrał 6:1. Calgary Flames Krzysztofa Oliwy przegrali z faworytem ligi, Colorado Avalanche 1:2. Polak grał ponad 7 minut, ale nie zdobył żadnego punktu do klasyfikacji kanadyjskiej. Nie był też karany.

Marny prezent Jamesa
Cleveland
W nocy z wtorku na środę uważany największy talent ligi NBA LeBron James obchodził 19. urodziny. Kompletnie nie
NHL grają ostatnio długo, ale są nieskuteczni. Mariusz Czerkawski z New York Islanders w meczu z Pitsburgh Penguins przebywał na lodzie prawie 15 minut, oddał 4 groźne strzały, ale nie zdobył żadnej bramki i nie zaliczył asysty. Zamiast tego spędził 2 minuty na ławce kar. Jego zespół wygrał 6:1. Calgary Flames Krzysztofa Oliwy przegrali z faworytem ligi, Colorado Avalanche 1:2. Polak grał ponad 7 minut, ale nie zdobył żadnego punktu do klasyfikacji kanadyjskiej. Nie był też karany.<br>&lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Marny prezent Jamesa&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Cleveland&lt;/&gt;<br>W nocy z wtorku na środę uważany największy talent ligi NBA LeBron James obchodził 19. urodziny. Kompletnie nie