Typ tekstu: Książka
Autor: Nurowska Maria
Tytuł: Panny i wdowy. Zdrada
Rok wydania: 1993
Rok powstania: 1992
otrzymał wymówienie z "Łowca". Niezbyt się tym co prawda przejął.
- Wyjedziemy - powiedział.
- Dokąd?
- Dowiesz się w odpowiednim czasie.
Był bardzo tajemniczy. Stwierdził, że praca w gazecie to było tylko alibi dla władz, że jego sytuacja finansowa jest dobra i Ewelina nie powinna się niczym martwić.
- Ale jak ja mogę wyjechać? Co będzie z Zuzią?
- Toteż na razie nie wyjeżdżamy - odparł.
A teraz zadzwonił z wiadomością, że przywozi Zuzię. Nie spytała go, jak mu się udało tego dokonać. Nie spytała go o nic, bo po prostu nie była w stanie wydobyć z siebie głosu.
- Zuzia jest z tobą? - wykrztusiła wreszcie.
- Nie, spotkam się
otrzymał wymówienie z "Łowca". Niezbyt się tym co prawda przejął. <br>- Wyjedziemy - powiedział. <br>- Dokąd?<br>- Dowiesz się w odpowiednim czasie. <br>Był bardzo tajemniczy. Stwierdził, że praca w gazecie to było tylko alibi dla władz, że jego sytuacja finansowa jest dobra i Ewelina nie powinna się niczym martwić. <br>- Ale jak ja mogę wyjechać? Co będzie z Zuzią?<br>- Toteż na razie nie wyjeżdżamy - odparł. <br>A teraz zadzwonił z wiadomością, że przywozi Zuzię. Nie spytała go, jak mu się udało tego dokonać. Nie spytała go o nic, bo po prostu nie była w stanie wydobyć z siebie głosu. <br>- Zuzia jest z tobą? - wykrztusiła wreszcie. <br>- Nie, spotkam się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego