Tytuł: Metropol
Nr: 03.19
Rok: 2001
van der Geesta.
Pierwsze miejsce zajęła też Barbara Krzywda w kategorii 52 kg oraz Jarosław Lewak w kategorii 66 kg. Paweł Smoliniec w kategorii 90 kg uplasował się na drugiej pozycji, przegrywając walkę finałową z Azerem Rasulem Salimowem.
(PAP)

Albert Sosnowski posłany na deski

BOKS W gali w Budapeszcie Albert "Dragon" Sosnowski został pokonany przez Kanadyjczyka Arthura Cooka. Zwycięstwa odnieśli: Jacek Bielski oraz Agnieszka Rylik.
22-letni Albert Sosnowski nie zdołał wywalczyć tytułu młodzieżowego mistrza świata w wadze ciężkiej federacji WBC. W przedostatniej, dziewiątej rundzie, Cook znokautował go silnym podbródkowym.
(PAP)

Bestia zmierzy się z Nigeryjczykiem

BOKS Były mistrz świata w
van der Geesta.<br>Pierwsze miejsce zajęła też Barbara Krzywda w kategorii 52 kg oraz Jarosław Lewak w kategorii 66 kg. Paweł Smoliniec w kategorii 90 kg uplasował się na drugiej pozycji, przegrywając walkę finałową z Azerem Rasulem Salimowem.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Albert Sosnowski posłany na deski&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;BOKS&lt;/&gt; W gali w Budapeszcie Albert "Dragon" Sosnowski został pokonany przez Kanadyjczyka Arthura Cooka. Zwycięstwa odnieśli: Jacek Bielski oraz Agnieszka Rylik.<br>22-letni Albert Sosnowski nie zdołał wywalczyć tytułu młodzieżowego mistrza świata w wadze ciężkiej federacji WBC. W przedostatniej, dziewiątej rundzie, Cook znokautował go silnym podbródkowym.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Bestia zmierzy się z Nigeryjczykiem&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;BOKS&lt;/&gt; Były mistrz świata w