Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 03.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
GROM. - Żołnierzy sił specjalnych i antyterrorystów nie należy spuszczać z oka, trzeba im pomagać, opiekować się, dawać zajęcie.

Gromowcy są solidarni, ich fundacja organizuje szkolenia w sztukach walki i instruktaże dla prywatnych biznesmenów, a wykładowcami są byli żołnierze tej jednostki. - Mamy pod opieką około setki naszych ludzi - mówi prezes Leszek Drewniak.

Byli antyterroryści policyjni do dzisiaj nie potrafili się skrzyknąć i powołać podobnej organizacji. Ani MSW, ani Komenda Główna nie poczuwają się do odpowiedzialności za ich dalsze losy. To błąd, który, jak świadczą wydarzenia, w których główne role odegrali tacy jak Fragles, Pinokio, Długi czy Drakula, dużo kosztuje.

ŚWIATKucanie nad
GROM. - Żołnierzy sił specjalnych i antyterrorystów nie należy spuszczać z oka, trzeba im pomagać, opiekować się, dawać zajęcie.<br><br>&lt;orig&gt;Gromowcy&lt;/&gt; są solidarni, ich fundacja organizuje szkolenia w sztukach walki i instruktaże dla prywatnych biznesmenów, a wykładowcami są byli żołnierze tej jednostki. - Mamy pod opieką około setki naszych ludzi - mówi prezes Leszek Drewniak.<br><br>Byli antyterroryści policyjni do dzisiaj nie potrafili się skrzyknąć i powołać podobnej organizacji. Ani MSW, ani Komenda Główna nie poczuwają się do odpowiedzialności za ich dalsze losy. To błąd, który, jak świadczą wydarzenia, w których główne role odegrali tacy jak Fragles, Pinokio, Długi czy Drakula, dużo kosztuje.&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;ŚWIAT&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kucanie nad
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego