Tytuł: Metropol
Nr: 03.30
Rok: 2001
Portugalia zremisowała w Porto z Holandią 2:2, choć przegrywała już 2:0 po golach Jimmy'ego Floyda Hasselbainka (17-karny) i Patricka Kluiverta (47). Przed klęską uratowały gospodarzy bramki Paulety w 83. min i Luisa Figo, który w ostatniej minucie meczu wykorzystał rzut karny.

• Groclin - Legia-Daewoo Warszawa
Portugalia zremisowała w Porto z Holandią 2:2, choć przegrywała już 2:0 po golach Jimmy'ego Floyda Hasselbainka (17-karny) i Patricka Kluiverta (47). Przed klęską uratowały gospodarzy bramki Paulety w 83. min i Luisa Figo, który w ostatniej minucie meczu wykorzystał rzut karny.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;<br><br>&lt;tit&gt;METROFAKTY / ZAPOWIEDŹ 18. KOLEJKI PIŁKARSKIEJ EKSTRAKLASY&lt;/&gt;<br><br>&#149; Widzew Łódź - Wisła Kraków: piątek, godz. 19.00<br>&#149; Stomil Olsztyn - Amica Wronki: sobota, godz. 15.00<br>&#149; Ruch Radzionków - Zagłębie Lubin: sobota, godz. 15.30<br>&#149; Odra Wodzisław - Śląsk Wrocław: sobota, godz. 16.00<br>&#149; Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów: sobota, godz. 16.00<br>&#149; Groclin - Legia-Daewoo Warszawa