Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fronda
Nr: 8
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
najwyższej próby, jest bratem w rewolcie brata Prometeusza, pierwszego socjalisty. Tylko w wielkich momentach kryzysu objawia się tu oczywistość i wówczas wszyscy niepokorni, nie ważne skąd się wywodzą, jednoczą się przeciw chaosowi, ustanowionemu przez fałszywych bogów".

Awangardzista psychotropowy

Nie tylko Lucyfer z Prometeuszem w dialektycznym procesie jednoczą się przeciw chaosowi. "El Corazon del Bosque" rozważa możliwość powstania szerokiego frontu opozycji wobec systemu. Sojusznikami byliby w takim froncie: fundamentaliści islamscy, falangiści, ultrakomuniści Hiszpańskiej Ludowej Partii Komunistycznej. W przygotowaniu się do rewolucji pomocne mogą też być środki psychoaktywne. Akceptacja narkotyków, takich jak LSD, jest warunkiem przystąpienia do Komórki Awangardy Operacyjnej.

W artykule pod
najwyższej próby, jest bratem w rewolcie brata Prometeusza, pierwszego socjalisty. Tylko w wielkich momentach kryzysu objawia się tu oczywistość i wówczas wszyscy niepokorni, nie ważne skąd się wywodzą, jednoczą się przeciw chaosowi, ustanowionemu przez fałszywych bogów"&lt;/&gt;.<br><br>&lt;tit&gt; Awangardzista psychotropowy&lt;/&gt;<br><br> Nie tylko Lucyfer z Prometeuszem w dialektycznym procesie jednoczą się przeciw chaosowi. "El Corazon del Bosque" rozważa możliwość powstania szerokiego frontu opozycji wobec systemu. Sojusznikami byliby w takim froncie: fundamentaliści islamscy, falangiści, ultrakomuniści Hiszpańskiej Ludowej Partii Komunistycznej. W przygotowaniu się do rewolucji pomocne mogą też być środki psychoaktywne. Akceptacja narkotyków, takich jak LSD, jest warunkiem przystąpienia do Komórki Awangardy Operacyjnej.<br><br> W artykule pod
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego