Nr: 01.13 (10)
Turyn
Gwiazda Realu Madryt, Francuz Zinedine Zidane (32 l.), nie stawił się wczoraj na rozprawie sądowej w Turynie, gdzie toczy się proces w sprawie dopingu, który wytoczono działaczom Juventusu Turyn. Francuz jest jednak gotowy złożyć zeznania poprzez wideokonferencję, telekonferencję lub sędziemu w Hiszpanii.

Ukarzą sędziów
Warszawa
Sędziowie spotkania 12. kolejki Era Basket Ligi między Notecią Inowrocław a Polonią Warbud Warszawa poniosą konsekwencje błędnych decyzji. 10 sekund przed końcem czwartej kwarty przy prowadzeniu Noteci 99: 96 arbitrzy przyznali Polonii trzy rzuty wolne, mimo że faulowany Litwin Rolandas Jarutis przekroczył linię rzutów za trzy punkty. Jarutis wykorzystał trzy wolne i doprowadził do dogrywki
Turyn&lt;/&gt;<br>Gwiazda Realu Madryt, Francuz Zinedine Zidane (32 l.), nie stawił się wczoraj na rozprawie sądowej w Turynie, gdzie toczy się proces w sprawie dopingu, który wytoczono działaczom Juventusu Turyn. Francuz jest jednak gotowy złożyć zeznania poprzez wideokonferencję, telekonferencję lub sędziemu w Hiszpanii.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Ukarzą sędziów&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Warszawa&lt;/&gt;<br>Sędziowie spotkania 12. kolejki Era Basket Ligi między Notecią Inowrocław a Polonią Warbud Warszawa poniosą konsekwencje błędnych decyzji. 10 sekund przed końcem czwartej kwarty przy prowadzeniu Noteci 99: 96 arbitrzy przyznali Polonii trzy rzuty wolne, mimo że faulowany Litwin Rolandas Jarutis przekroczył linię rzutów za trzy punkty. Jarutis wykorzystał trzy wolne i doprowadził do dogrywki