Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.14
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
roku UEFA zawiesiła Francuza na 4 spotkania za uderzenie jednego z piłkarzy Leeds United podczas meczu Ligi Mistrzów.
(PAP)Adam Crozier pokazuje pazury

piłka nożna

Angielskie kluby mają dwa tygodnie na złożenie gwarancji, że w ich składach nie występują piłkarze z fałszywymi paszportami. Termin wyznaczył dyrektor wykonawczy Angielskiego Związku Piłkarskiego (FA), Adam Crozier.
Posiadanie paszportu kraju Unii Europejskiej zwalnia w krajach Unii z konieczności ubiegania się o zezwolenie o pracę.
(PAP)Jamajczycy byli najlepsi w biegach

Piłka nożna Lekkoatletyczny mityng w olbrzymiej hali w Tampere pozwolił na przeprowadzenie między innymi biegów na 100 m.
Zwycięstwa na tym dystansie odnieśli reprezentanci Jamajki
roku UEFA zawiesiła Francuza na 4 spotkania za uderzenie jednego z piłkarzy Leeds United podczas meczu Ligi Mistrzów.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Adam Crozier pokazuje pazury&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;piłka nożna&lt;/&gt;<br><br>Angielskie kluby mają dwa tygodnie na złożenie gwarancji, że w ich składach nie występują piłkarze z fałszywymi paszportami. Termin wyznaczył dyrektor wykonawczy Angielskiego Związku Piłkarskiego (FA), Adam Crozier.<br>Posiadanie paszportu kraju Unii Europejskiej zwalnia w krajach Unii z konieczności ubiegania się o zezwolenie o pracę.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Jamajczycy byli najlepsi w biegach&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Piłka nożna&lt;/&gt; Lekkoatletyczny mityng w olbrzymiej hali w Tampere pozwolił na przeprowadzenie między innymi biegów na 100 m.<br>Zwycięstwa na tym dystansie odnieśli reprezentanci Jamajki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego