Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
odwiedzają też jego dom w Gwiezdnym zamieniony na muzeum.
Gagarin utorował drogę człowieka w kosmos. W 8 lat po jego pionierskim locie pierwszy człowiek - amerykański kosmonauta Neil Armstrong - stanął na Księżycu.
W ciągu 40 lat, które minęły od lotu Gagarina, w kosmosie przebywało już ponad 400 astronautów. Rocznica lotu Jurija Gagarina obchodzona jest jako Międzynarodowy Dzień Kosmonautyki.
(PAP)Kobieta guma Akrobatka z chińskiego cyrku państwowego utrzymuje równowagę, stojąc na dłoni kolegi podczas promocyjnego pokazu na dachu wieżowca we Frankfurcie nad Menem.
(PAP)Największy napiwek świata

Stały klient pewnej włoskiej restauracji na Manhattanie zostawił napiwek w wysokości 16 tys. dolarów.
Klientowi tak
odwiedzają też jego dom w Gwiezdnym zamieniony na muzeum.<br>Gagarin utorował drogę człowieka w kosmos. W 8 lat po jego pionierskim locie pierwszy człowiek - amerykański kosmonauta Neil Armstrong - stanął na Księżycu.<br>W ciągu 40 lat, które minęły od lotu Gagarina, w kosmosie przebywało już ponad 400 astronautów. Rocznica lotu Jurija Gagarina obchodzona jest jako Międzynarodowy Dzień Kosmonautyki.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kobieta guma&lt;/&gt; Akrobatka z chińskiego cyrku państwowego utrzymuje równowagę, stojąc na dłoni kolegi podczas promocyjnego pokazu na dachu wieżowca we Frankfurcie nad Menem.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Największy napiwek świata&lt;/&gt;<br><br>Stały klient pewnej włoskiej restauracji na Manhattanie zostawił napiwek w wysokości 16 tys. dolarów.<br>Klientowi tak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego