Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 09.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
skrzyżowaniem Marsa, Ostrobramskiej i Płowieckiej. Sama budowa składa się z kilku odcinków - skrzyżowanie z Witosa i lewobrzeżna część trasy, most przez Wisłę, węzeł komunikacyjny na wysokości Wału Miedzeszyńskiego, prawobrzeżna część trasy ze skrzyżowaniem z Bora-Komorowskiego i węzłem przy Ostrobramskiej. Wybudowana zostanie także ulica łącząca trasę z Wisłostradą na wysokości Gagarina.

Wilga zaniepokojona

Harmonogram prac zakłada, że we wrześniu 2002 roku, kiedy gotowy będzie most, kierowcy dojadą Trasą Siekierkowską do ogromnego skrzyżowania z poszerzonym Wałem Miedzeszyńskim. Drugi etap to dociągnięcie trasy do skrzyżowania z Ostrobramską i budowa w tym miejscu dużego węzła komunikacyjnego.
Ale w prasie pojawiły się głosy, że już
skrzyżowaniem Marsa, Ostrobramskiej i Płowieckiej. Sama budowa składa się z kilku odcinków - skrzyżowanie z Witosa i lewobrzeżna część trasy, most przez Wisłę, węzeł komunikacyjny na wysokości Wału Miedzeszyńskiego, prawobrzeżna część trasy ze skrzyżowaniem z Bora-Komorowskiego i węzłem przy Ostrobramskiej. Wybudowana zostanie także ulica łącząca trasę z Wisłostradą na wysokości Gagarina.<br><br>&lt;tit&gt;Wilga zaniepokojona&lt;/&gt;<br><br>Harmonogram prac zakłada, że we wrześniu 2002 roku, kiedy gotowy będzie most, kierowcy dojadą Trasą Siekierkowską do ogromnego skrzyżowania z poszerzonym Wałem Miedzeszyńskim. Drugi etap to dociągnięcie trasy do skrzyżowania z Ostrobramską i budowa w tym miejscu dużego węzła komunikacyjnego. <br>Ale w prasie pojawiły się głosy, że już
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego