Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Grzegorz Petka
Tytuł: strona o kolejach
Rok wydania: 2004
Rok powstania: 2005
się zainscenizować takie zderzenie. W końcu, dzięki życzliwości kilku osób z Dyrekcji PKP udało mi się zorganizować upozorowany przejazd kolejowy na terenie Olszynki Grochowskiej, w pobliżu obrotnicy.
Do zderzenia kolej przeznaczyła starego "Gagarina", ale tak naprawdę to nie on ciągnął uformowany z kilkunastu wagonów towarowych pociąg. Cały skład wraz z "Gagarinem" na przedzie był pchany z tyłu przez lokomotywę elektryczną. Pracownicy techniczni PKP obawiali się, czy mój "pociąg" zdoła wyhamować przed obrotnicą, która znajdowała się mniej więcej 80 dalej. Na wszelki wypadek przed obrotnicą założono więc hamulce szynowe.
Jeśli chodzi o samochód, to do zderzenia przeznaczyliśmy Fiata 125 p. zakupionego w
się zainscenizować takie zderzenie. W końcu, dzięki życzliwości kilku osób z Dyrekcji PKP udało mi się zorganizować upozorowany przejazd kolejowy na terenie Olszynki Grochowskiej, w pobliżu obrotnicy.<br>Do zderzenia kolej przeznaczyła starego "Gagarina", ale tak naprawdę to nie on ciągnął uformowany z kilkunastu wagonów towarowych pociąg. Cały skład wraz z "Gagarinem" na przedzie był pchany z tyłu przez lokomotywę elektryczną. Pracownicy techniczni PKP obawiali się, czy mój "pociąg" zdoła wyhamować przed obrotnicą, która znajdowała się mniej więcej 80 dalej. Na wszelki wypadek przed obrotnicą założono więc hamulce szynowe.<br>Jeśli chodzi o samochód, to do zderzenia przeznaczyliśmy Fiata 125 p. zakupionego w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego