Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 8
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
chleba poświęconej postaciom prymasa Stefana kardynała Wyszyńskiego i papieża Jana Pawła II na tle dziejów Czerwiennego. Wydawcą książki jest Szkoła Podstawowa nr 2 i oo. paulini.
10. W ostatnich tygodniach we wszystkich jednostkach OSP w gminie odbywały się coroczne zebrania sprawozdawcze. Wzięli w nich udział przedstawiciele Zarządu Powiatowego ZOSP, Zarządu Gminnego Związku i władze gminy.
11. Rozpoczęły się gminne eliminacje konkursów przedmiotowych uczniów szkół podstawowych z tereny gminy. Do etapu gminnego zakwalifikowali się najlepsi uczniowie z każdej ze szkół.

Reforma oświaty - debata trwa

Dziś, 25 lutego, odbyło się w Czarnym Dunajcu kolejne spotkanie dyrektorów szkół podstawowych z terenu gminy z przewodniczącym
chleba poświęconej postaciom prymasa Stefana kardynała Wyszyńskiego i papieża Jana Pawła II na tle dziejów Czerwiennego. Wydawcą książki jest Szkoła Podstawowa nr 2 i oo. paulini.<br>10. W ostatnich tygodniach we wszystkich jednostkach OSP w gminie odbywały się coroczne zebrania sprawozdawcze. Wzięli w nich udział przedstawiciele Zarządu Powiatowego ZOSP, Zarządu Gminnego Związku i władze gminy.<br>11. Rozpoczęły się gminne eliminacje konkursów przedmiotowych uczniów szkół podstawowych z tereny gminy. Do etapu gminnego zakwalifikowali się najlepsi uczniowie z każdej ze szkół.<br><br>&lt;tit&gt;Reforma oświaty - debata trwa&lt;/&gt;<br><br>Dziś, 25 lutego, odbyło się w Czarnym Dunajcu kolejne spotkanie dyrektorów szkół podstawowych z terenu gminy z przewodniczącym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego