Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Wielkopolski
Nr: 25/02
Miejsce wydania: Poznań
Rok: 1999
złym stanie. One mogą liczyć na remont w pierwszej kolejności. Co roku MPGM znając już wysokość dofinansowania z budżetu miasta, wybiera budynki wymagające jak najszybszego remontu. Te, w których sytuacja nie jest tragiczna czekają dalej w kolejce. Co roku suma pieniędzy w budżecie na remonty kapitalne wzrasta, jednak zbyt wolno.

Gorzej jest z domami mającymi niewyjaśnioną sytuację prawną. Jest ich w Poznaniu prawie trzysta. Tam gdzie był lub jest prywatny właściciel obiektu MPGM nie może przeprowadzać poważnych remontów. Realizowane są jedynie drobne naprawy za pieniądze, które budynek ,,wypracował''.

- Przy obecnych nakładach na remonty kapitalne, domy wymagające ich zostałyby odnowione za dwanaście
złym stanie. One mogą liczyć na remont w pierwszej kolejności. Co roku MPGM znając już wysokość dofinansowania z budżetu miasta, wybiera budynki wymagające jak najszybszego remontu. Te, w których sytuacja nie jest tragiczna czekają dalej w kolejce. Co roku suma pieniędzy w budżecie na remonty kapitalne wzrasta, jednak zbyt wolno.<br><br>Gorzej jest z domami mającymi niewyjaśnioną sytuację prawną. Jest ich w Poznaniu prawie trzysta. Tam gdzie był lub jest prywatny właściciel obiektu MPGM nie może przeprowadzać poważnych remontów. Realizowane są jedynie drobne naprawy za pieniądze, które budynek ,,wypracował''.<br><br>- Przy obecnych nakładach na remonty kapitalne, domy wymagające ich zostałyby odnowione za dwanaście
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego