Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Kwartalnik Historii Nauki i Techniki
Nr: 1
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1980
nazwisk dysertantów. Spis ten, aczkolwiek niekompletny, obejmuje wszakże 59 pozycji. Dodajmy, że wśród nich jest również dysertacja Polaka. Jerzego Krzysztofa Pappelbauma z Trzciela (w Zielonogórskim). Wreszcie do takich pożytecznych i interesujących z poznawczego punktu widzenia elementów katalogu, jak owe zestawienia należy również zdobiąca jego okładkę barwna reprodukcja niemal nieznanego portretu Hallera, będącego w posiadaniu rady zboru reformowanego w Getyndze.
Spotkanie zorganizowano 14 grudnia 1977 r. przez Wydział Lekarski Uniwersytetu wraz z Getyngeńskim Towarzystwem Lekarskim zakończyło obchody Hallerowskie w Getyndze. Zebrani wysłuchali odczytu . Luigi Belloniego, dyrektora Instytutu Historii Medycyny Uniwersytetu w Mediolanie.
Mediolan był trzecim ośrodkiem, w którym czczono pamięć Hallera specjalnymi
nazwisk dysertantów. Spis ten, aczkolwiek niekompletny, obejmuje wszakże 59 pozycji. Dodajmy, że wśród nich jest również dysertacja Polaka. Jerzego Krzysztofa Pappelbauma z Trzciela (w Zielonogórskim). Wreszcie do takich pożytecznych i interesujących z poznawczego punktu widzenia elementów katalogu, jak owe zestawienia należy również zdobiąca jego okładkę barwna reprodukcja niemal nieznanego portretu Hallera, będącego w posiadaniu rady zboru reformowanego w Getyndze.<br> Spotkanie zorganizowano 14 grudnia 1977 r. przez Wydział Lekarski Uniwersytetu wraz z Getyngeńskim Towarzystwem Lekarskim zakończyło obchody Hallerowskie w Getyndze. Zebrani wysłuchali odczytu &lt;gap&gt;. Luigi Belloniego, dyrektora Instytutu Historii Medycyny Uniwersytetu w Mediolanie.<br> Mediolan był trzecim ośrodkiem, w którym czczono pamięć Hallera specjalnymi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego