Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 01.03 (1)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
dłuższego czasu jednym z moich bohaterów, nieprzerwanie pracującym w tonie absurdalno-ironicznym, poza jupiterami sceny głównej.

Rock-pop-estrada

Jacek Cieślak "Rzeczpospolita"

1. Maciej Maleńczuk - bard, hipis, więzień sumienia w PRL, odmówił służby wojskowej. Dziś trzeba uwolnić go od pokusy komercji. Ale nie trzeba rozpaczać nad Maleńczukiem w programie Polsatu "Idol". To dla niego doświadczenie, z którego podczas koncertów potrafi uczynić wielce zabawny, autoironiczny epizod w muzycznym widowisku o artyście w czasach popkultury.
2. Andrzej Smolik - kompozytor muzyki klubowej, producent płyt, instrumentalista Wilków.

Marek Niedźwiecki Polskie Radio Program III

1. Adam Nowak (Raz Dwa Trzy) - za mądre teksty i piękną muzykę
dłuższego czasu jednym z moich bohaterów, nieprzerwanie pracującym w tonie absurdalno-ironicznym, poza jupiterami sceny głównej. <br><br>&lt;tit&gt;Rock-pop-estrada&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Jacek Cieślak "Rzeczpospolita"&lt;/&gt;<br><br>1. Maciej Maleńczuk - bard, hipis, więzień sumienia w PRL, odmówił służby wojskowej. Dziś trzeba uwolnić go od pokusy komercji. Ale nie trzeba rozpaczać nad Maleńczukiem w programie Polsatu "Idol". To dla niego doświadczenie, z którego podczas koncertów potrafi uczynić wielce zabawny, autoironiczny epizod w muzycznym widowisku o artyście w czasach popkultury. <br>2. Andrzej Smolik - kompozytor muzyki klubowej, producent płyt, instrumentalista Wilków.<br><br>&lt;tit&gt;Marek Niedźwiecki Polskie Radio Program III&lt;/&gt;<br><br>1. Adam Nowak (Raz Dwa Trzy) - za mądre teksty i piękną muzykę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego