Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.03 (2)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Uboczu), mają zniknąć cenniki.

SYLWESTER RUSZKIEWICZ

Wojewódzki jest do d... !
Światowy "Idol": - Jest chamem i dupkiem - mówi o Kubie "Powiatowym" Norweg Kurt Nielsen (24 l.), zwycięzca światowego "Idola"
Fakt: Duma cię pewnie rozpiera.
KURT NIELSEN: - Czuję się bardzo dziwnie. Jestem tylko skromnym hydraulikiem z Bergen, zaśpiewałem kilka piosenek i wygrałem "Idola" w Norwegii. Nic więcej od życia nie oczekiwałem.
A jednak okazałeś się najlepszy?
- To niewiarygodne. Jestem przecież zwyczajnym facetem. Niektórzy mówią wręcz, że jestem brzydki. Czy to dobry materiał na gwiazdę?!
Co sądzisz o naszej Ali Janosz?
- To świetna dziewczyna. Taka mała, drobna, a obdarzona wielkim głosem. W przyszłości zrobi
Uboczu), mają zniknąć cenniki.<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;au&gt;SYLWESTER RUSZKIEWICZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="convers" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Wojewódzki jest do d... !&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Światowy "Idol": &lt;q&gt;- Jest chamem i dupkiem&lt;/&gt; - mówi o Kubie "Powiatowym" Norweg Kurt Nielsen (24 l.), zwycięzca światowego "Idola"&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;&lt;transl&gt;Fakt: Duma cię pewnie rozpiera.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;KURT NIELSEN: &lt;transl&gt;- Czuję się bardzo dziwnie. Jestem tylko skromnym hydraulikiem z Bergen, zaśpiewałem kilka piosenek i wygrałem "Idola" w Norwegii. Nic więcej od życia nie oczekiwałem.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;&lt;transl&gt;A jednak okazałeś się najlepszy?&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;&lt;transl&gt;- To niewiarygodne. Jestem przecież zwyczajnym facetem. Niektórzy mówią wręcz, że jestem brzydki. Czy to dobry materiał na gwiazdę?!&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;&lt;transl&gt;Co sądzisz o naszej Ali Janosz?&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;&lt;transl&gt;- To świetna dziewczyna. Taka mała, drobna, a obdarzona wielkim głosem. W przyszłości zrobi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego