Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.03 (2)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
jedynym. W internetowych sondażach głosy rozkładają się mniej więcej po równo. Tak więc do ostatnich minut programu nie będziemy mieli pewności, kto wygra!
Ala Janosz (18 l.) zwyciężczyni pierwszej edycji i Paweł Kowalczyk (22 l.) niedawny konkurent finalistów trzeciej edycji stawiają na Monikę. Krzysztof Zalewski (19 l.), zwycięzca drugiej edycji "Idola" trzyma kciuki za Kubę. Postanowiliśmy wraz z jurorami programu pomóc widzom w podjęciu decyzji. Czy idolem zostanie "charyzmatyczna", ale "niezdecydowana" Monika Brodka (17 l.), czy "tajemniczy", ale "manieryczny" Kuba Kęsy (19 l.)? Przekonamy się już w niedzielę wieczorem.


Kubę Kęsego ocenia Marcin Prokop
+ mocne, rasowe rockowe gardło, potrafi dobrze ryknąć
jedynym. W internetowych sondażach głosy rozkładają się mniej więcej po równo. Tak więc do ostatnich minut programu nie będziemy mieli pewności, kto wygra!<br>Ala Janosz (18 l.) zwyciężczyni pierwszej edycji i Paweł Kowalczyk (22 l.) niedawny konkurent finalistów trzeciej edycji stawiają na Monikę. Krzysztof Zalewski (19 l.), zwycięzca drugiej edycji "Idola" trzyma kciuki za Kubę. Postanowiliśmy wraz z jurorami programu pomóc widzom w podjęciu decyzji. Czy idolem zostanie "charyzmatyczna", ale "niezdecydowana" Monika Brodka (17 l.), czy "tajemniczy", ale "manieryczny" Kuba Kęsy (19 l.)? Przekonamy się już w niedzielę wieczorem.<br><br>&lt;div1&gt;<br>&lt;tit1&gt;Kubę Kęsego ocenia Marcin Prokop&lt;/&gt;<br>+ mocne, rasowe rockowe gardło, potrafi dobrze ryknąć
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego