Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.06 (5)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
to wskazuje. Popularność programu spada.
Najmocniej kibicowaliśmy uczestnikom pierwszej edycji. Zakończona w niedzielę trzecia edycja "Idola" przyciągała przed telewizory średnio 2,6 mln widzów, a wydaniami specjalnymi "Idol Extra" pokazywanymi w TV4 było zainteresowanych około 600 tysięcy osób. Jest to najgorszy wynik z dotychczasowych edycji programu. Pierwszą i drugą edycję "Idola" oglądały średnio 3 miliony widzów.

EW-T

Co to jest bank internetowy?
Są dwa rodzaje bankowości internetowej. Pierwszy to internetowa część banku "zwykłego", uniwersalnego. Jest to dodatkowa usługa takiego banku. Drugi to bank istniejący wyłącznie w Internecie. Każdy z tych rodzajów ma swoje wady i zalety.
Zaletą pierwszego jest to
to wskazuje. Popularność programu spada.<br>Najmocniej kibicowaliśmy uczestnikom pierwszej edycji. Zakończona w niedzielę trzecia edycja "Idola" przyciągała przed telewizory średnio 2,6 mln widzów, a wydaniami specjalnymi "Idol Extra" pokazywanymi w TV4 było zainteresowanych około 600 tysięcy osób. Jest to najgorszy wynik z dotychczasowych edycji programu. Pierwszą i drugą edycję "Idola" oglądały średnio 3 miliony widzów. <br>&lt;gap&gt;<br>&lt;au&gt;EW-T&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Co to jest bank internetowy?&lt;/&gt;<br>Są dwa rodzaje bankowości internetowej. Pierwszy to internetowa część banku "zwykłego", uniwersalnego. Jest to dodatkowa usługa takiego banku. Drugi to bank istniejący wyłącznie w Internecie. Każdy z tych rodzajów ma swoje wady i zalety.<br>Zaletą pierwszego jest to
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego