Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.04 (39)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
23 l.), którą "Ptasior" dostaje od... jej własnego męża jako rekompensatę za długi. Serial możemy oglądać w Polsacie już od następnej niedzieli.
KJM

Kobiety to są bestie
Seks jest wspaniały, ale...
Damian Aleksander (28 l.) boi się, że kolejna kochanka go zrani' Tresc='Aktor warszawskiego Teatru Roma, finalista drugiej edycji "Idola", jest przystojny i pełen uroku. A jednak dziewczyny rzucały go bez słowa. Teraz on od nich ucieka.
Fakt: - Pamiętasz swój pierwszy pocałunek?
Damian Aleksander: - Lekcję pocałunku dała mi Olimpia. Byłem wtedy w podstawówce, ona - w trzeciej klasie liceum.
Zaczęliście się spotykać?
- Całowaliśmy się w parku. Nie miałem wcześniej doświadczeń z
23 l.), którą "Ptasior" dostaje od... jej własnego męża jako rekompensatę za długi. Serial możemy oglądać w Polsacie już od następnej niedzieli.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;KJM&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Kobiety to są bestie&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Seks jest wspaniały, ale...&lt;/&gt;<br>Damian Aleksander (28 l.) boi się, że kolejna kochanka go zrani' Tresc='Aktor warszawskiego Teatru Roma, finalista drugiej edycji "Idola", jest przystojny i pełen uroku. A jednak dziewczyny rzucały go bez słowa. Teraz on od nich ucieka.<br>&lt;who3&gt;Fakt: - Pamiętasz swój pierwszy pocałunek?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;Damian Aleksander: - Lekcję pocałunku dała mi Olimpia. Byłem wtedy w podstawówce, ona - w trzeciej klasie liceum.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Zaczęliście się spotykać?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;- Całowaliśmy się w parku. Nie miałem wcześniej doświadczeń z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego