Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 09.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
na czoło, gdy gra na gitarze basowej. Gra od 10 lat. Muzyka to cały jej świat. Nie znosi pytań w stylu: dlaczego grasz na basie?
Dominika Kurdziel, z wykształcenia perkusistka, z powołania wokalistka, w wolnych chwilach aktorka komediowa, organizatorka koncertów. To ona waliła na bębnach w programie medialnego wampira - Wojtka Jagielskiego.
Pewne siebie do bólu, niezależne, mocno stoją na ziemi. Wiedzą, że są rodzynkami, ale nie czują się obco w męskim świecie muzyki.

Skrzypce w kąt

Dominika pierwszy raz zobaczyła perkusję, gdy miała 9 lat. Chodziła do szkół muzycznych: podstawówki i LO.
- W podstawówce, w pierwszej klasie, grałam na skrzypcach - opowiada
na czoło, gdy gra na gitarze basowej. Gra od 10 lat. Muzyka to cały jej świat. Nie znosi pytań w stylu: dlaczego grasz na basie?<br>Dominika Kurdziel, z wykształcenia perkusistka, z powołania wokalistka, w wolnych chwilach aktorka komediowa, organizatorka koncertów. To ona waliła na bębnach w programie medialnego wampira - Wojtka Jagielskiego. <br>Pewne siebie do bólu, niezależne, mocno stoją na ziemi. Wiedzą, że są rodzynkami, ale nie czują się obco w męskim świecie muzyki.<br><br>&lt;tit&gt;Skrzypce w kąt&lt;/&gt;<br><br>Dominika pierwszy raz zobaczyła perkusję, gdy miała 9 lat. Chodziła do szkół muzycznych: podstawówki i LO.<br>- W podstawówce, w pierwszej klasie, grałam na skrzypcach - opowiada
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego