Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 11.30
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
oskarżony także nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień.
Obecny proces ma naprawić braki, dostrzeżone przez Sąd Apelacyjny, który przekazał sprawę do ponownego rozpoznania. Uznał bowiem, że pierwsza instancja wadliwie dokonała konfrontacji między głównym świadkiem oskarżenia Cezarym F. (zatrzymano go razem z Przemykiem) a milicjantami, którzy byli na Jezuickiej, kiedy doszło do zbrodni.
J.O.Jednak zgoda na adopcję

Ola jedzie do USA

Czteroletnia Ola, która uległa ciężkim poparzeniom w maju 2002 roku, może jechać z nowymi rodzicami do Stanów Zjednoczonych - uznał wczoraj Sąd Rejonowy w Kielcach.
O adopcji dziewczynki przez amerykańskie małżeństwo polskiego pochodzenia sąd zdecydował już na
oskarżony także nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień.<br>Obecny proces ma naprawić braki, dostrzeżone przez &lt;name type="org"&gt;Sąd Apelacyjny&lt;/&gt;, który przekazał sprawę do ponownego rozpoznania. Uznał bowiem, że pierwsza instancja wadliwie dokonała konfrontacji między głównym świadkiem oskarżenia &lt;name type="person"&gt;Cezarym F.&lt;/&gt; (zatrzymano go razem z &lt;name type="person"&gt;Przemykiem&lt;/&gt;) a milicjantami, którzy byli na &lt;name type="place"&gt;Jezuickiej&lt;/&gt;, kiedy doszło do zbrodni.<br>&lt;au&gt;J.O.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Jednak zgoda na adopcję&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;&lt;name type="person"&gt;Ola&lt;/&gt; jedzie do &lt;name type="place"&gt;USA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>Czteroletnia &lt;name type="person"&gt;Ola&lt;/&gt;, która uległa ciężkim poparzeniom w maju 2002 roku, może jechać z nowymi rodzicami do &lt;name type="place"&gt;Stanów Zjednoczonych&lt;/&gt; - uznał wczoraj &lt;name type="org"&gt;Sąd Rejonowy w Kielcach&lt;/&gt;.<br>O adopcji dziewczynki przez amerykańskie małżeństwo polskiego pochodzenia sąd zdecydował już na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego