Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 1
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
rozumieniu geograficznym Azjatą.
2. Nie jest prawdą, iż dokumenty w sprawie przetargu na polską telefonię komórkową złożyły też firmy CallMeAtMyJurta z Ułan Bator (Mongolia), KomiVoyager z Autonomicznej Republiki Komi oraz ZOT (Zimbabweński Operator Telefoniczny).
3. W związku z powyższym nieuprawnione są spekulacje, iż po wejściu na rynek firmy pana Li Ka-shinga spadną ceny połączeń z numerów stacjonarnych TP SA na numery zaczynające się na 0-700, gdyż większość operatorów tych linii ma siedzibę na Tajwanie, a nie w Hongkongu, a pan Li Ka-shing pochodzi przecież z Hongkongu.

Z poważaniem.
Janusz Kaczyński,
prezes Urzędu Regulacji
Telekomunikacji i Poczty


Borrell: hiszpańska
rozumieniu geograficznym Azjatą. <br>2. Nie jest prawdą, iż dokumenty w sprawie przetargu na polską telefonię komórkową złożyły też firmy CallMeAtMyJurta z Ułan Bator (Mongolia), KomiVoyager z Autonomicznej Republiki Komi oraz ZOT (Zimbabweński Operator Telefoniczny). <br>3. W związku z powyższym nieuprawnione są spekulacje, iż po wejściu na rynek firmy pana Li Ka-shinga spadną ceny połączeń z numerów stacjonarnych TP SA na numery zaczynające się na 0-700, gdyż większość operatorów tych linii ma siedzibę na Tajwanie, a nie w Hongkongu, a pan Li Ka-shing pochodzi przecież z Hongkongu. <br><br>Z poważaniem. <br>Janusz Kaczyński, <br>prezes Urzędu Regulacji <br>Telekomunikacji i Poczty<br><br><br>&lt;tit&gt;Borrell: hiszpańska
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego