Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
był prawdopodobnie odpowiedzialny za zlecenie zabójstw m.in. "Pershinga" szefa pruszkowskiego gangu. "Malizna" jest piątym z szefów mafii pruszkowskiej, którego udało się złapać.
Na wolności pozostaje tylko Andrzej Zieliński, ps. "Słowik". Centralne biurośledcze zatrzymało do tej pory Leszka D., ps. "Wańka", Janusza P., ps. "Parasol", Zygmunta R. ps. "Bolo" vel "Kaban" i Ryszarda Szwarca, ps. "Kajtek".
Mafia zajmowała się ściąganiem haraczy, przemytem spirytusu, papierosów, kontrolą narkotykowych szlaków i produkcją amfetaminy.
(Metropol)Motocykliści powitali wiosnę

Wczoraj na placu Zamkowym zaroiło się od motorów - dominowały oczywiście legendarne Harleye.
(Metropo)Mieszkańcy walczą z decyzjami władz

Bielany Przeszło 200 mieszkańców gminy podpisało się pod protestem
był prawdopodobnie odpowiedzialny za zlecenie zabójstw m.in. "Pershinga" szefa pruszkowskiego gangu. "Malizna" jest piątym z szefów mafii pruszkowskiej, którego udało się złapać.<br>Na wolności pozostaje tylko Andrzej Zieliński, ps. "Słowik". Centralne biurośledcze zatrzymało do tej pory Leszka D., ps. "Wańka", Janusza P., ps. "Parasol", Zygmunta R. ps. "Bolo" vel "Kaban" i Ryszarda Szwarca, ps. "Kajtek".<br>Mafia zajmowała się ściąganiem haraczy, przemytem spirytusu, papierosów, kontrolą narkotykowych szlaków i produkcją amfetaminy.<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Motocykliści powitali wiosnę&lt;/&gt;<br><br>Wczoraj na placu Zamkowym zaroiło się od motorów - dominowały oczywiście legendarne Harleye.<br>&lt;au&gt;(Metropo)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Mieszkańcy walczą z decyzjami władz&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Bielany&lt;/&gt; Przeszło 200 mieszkańców gminy podpisało się pod protestem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego