Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 2
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
czy Domach Dziecka.
A może ktoś zetknął się z moją siostrą w tych ośrodkach opiekuńczych. Mam na myśli wychowawców czy też byłe koleżanki, bo istnieje i taka możliwość.

A oto dane zaginionej

Weronika Komar, córka Michała i Stanisławy z domu Marfianna. Urodzona około roku 1939-1940. W Tarnopolu - Zagrobela ul. Kącik 2.
Znaki szczególne: blondynka o niebieskich oczach, ucięty koniec prawego ucha (przez odłamek w czasie bombardowania).
Józef Komar z Zakopanego



"Szkloki" Agnieszki

W Lublinie trwa właśnie wystawa młodej bukowiańskiej artystki - Agnieszki Górkiewicz. To już czternasta wystawa dziewiętnastoletniej malarki, druga - indywidualna.
w Krajowym Domu Twórczości Ludowej. Do Lublina pojechały 64 obrazki
czy Domach Dziecka.<br>A może ktoś zetknął się z moją siostrą w tych ośrodkach opiekuńczych. Mam na myśli wychowawców czy też byłe koleżanki, bo istnieje i taka możliwość.<br><br>&lt;tit&gt;A oto dane zaginionej&lt;/&gt;<br><br>Weronika Komar, córka Michała i Stanisławy z domu Marfianna. Urodzona około roku 1939-1940. W Tarnopolu - Zagrobela ul. Kącik 2.<br>Znaki szczególne: blondynka o niebieskich oczach, ucięty koniec prawego ucha (przez odłamek w czasie bombardowania).<br>&lt;au&gt;Józef Komar z Zakopanego&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;&lt;dialect&gt;"Szkloki"&lt;/&gt; Agnieszki &lt;/tit&gt;<br><br>W Lublinie trwa właśnie wystawa młodej bukowiańskiej artystki - Agnieszki Górkiewicz. To już czternasta wystawa dziewiętnastoletniej malarki, druga - indywidualna.<br>&lt;gap&gt;w Krajowym Domu Twórczości Ludowej. Do Lublina pojechały 64 obrazki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego