Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.23
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
eksportują do Iranu zakazane technologie rakietowe. Rosja odrzuca te oskarżenia.
(PAP)ŚwiatKKK chce wesprzeć farmerów w Afryce

RPA

Amerykański Ku-Klux-Klan złożył w mediach RPA ofertę pomocy w powstrzymywaniu murzyńskich ataków na południowoafrykańskich farmerów.
Reprezentanci farmerów oświadczyli, że współpracują w tej sprawie z rządem i nie potrzebują pomocy Ku-Klux-Klanu.
(PAP)Koreańczycy grożą zerwaniem układów

Korea północna Phenian zagroził w czwartek wycofaniem się z zawartych z USA porozumień o zamrożeniu prób rakietowych.
Władze koreańskie zaatakowały amerykański plan stworzenia narodowej tarczy przeciwrakietowej (NMD). Stwierdziły, iż jest to "poważny akt, mogący zagrozić pokojowi".
(PAP)Szef państwa nie obawia się starć
eksportują do Iranu zakazane technologie rakietowe. Rosja odrzuca te oskarżenia.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=4&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Świat&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;KKK chce wesprzeć farmerów w Afryce&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;RPA&lt;/&gt;<br><br>Amerykański Ku-Klux-Klan złożył w mediach RPA ofertę pomocy w powstrzymywaniu murzyńskich ataków na południowoafrykańskich farmerów.<br>Reprezentanci farmerów oświadczyli, że współpracują w tej sprawie z rządem i nie potrzebują pomocy Ku-Klux-Klanu.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Koreańczycy grożą zerwaniem układów&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Korea północna&lt;/&gt; Phenian zagroził w czwartek wycofaniem się z zawartych z USA porozumień o zamrożeniu prób rakietowych.<br>Władze koreańskie zaatakowały amerykański plan stworzenia narodowej tarczy przeciwrakietowej (NMD). Stwierdziły, iż jest to "poważny akt, mogący zagrozić pokojowi".<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Szef państwa nie obawia się starć
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego