Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Super Express
Nr: 18/2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
Policjanci byli z tego powodu oburzeni.

W komendzie Andrzej R. uskarżał się na kłopoty z sercem i został przewieziony do Szpitala Bielańskiego. Wczoraj stamtąd zniknął.

Andrzej R., emerytowany wojskowy zasłynął, gdy postrzelił złodzieja przy ul. Klimontowskiej w Wawrze. W grudniu ubiegłego roku trzech złodziei próbowało ukraść należącego do niego Mercedesa. Kula wystrzelona z Glocka emeryta zraniła Pawła J., ps. "Japa", znanego na Pradze złodzieja samochodów.

Andrzej R. walczył w Powstaniu Warszawskim. Ma dwa Krzyże Walecznych i Order Virtuti Militari. - To był wzorowy przykład obrony koniecznej - mówi o wydarzeniach sprzed dwóch miesięcy Marek Luty, zastępca komendanta południowopraskiej policji.

***

Marek był dobrym człowiekiem
Policjanci byli z tego powodu oburzeni.<br><br>W komendzie Andrzej R. uskarżał się na kłopoty z sercem i został przewieziony do Szpitala Bielańskiego. Wczoraj stamtąd zniknął.<br><br>Andrzej R., emerytowany wojskowy zasłynął, gdy postrzelił złodzieja przy ul. Klimontowskiej w Wawrze. W grudniu ubiegłego roku trzech złodziei próbowało ukraść należącego do niego Mercedesa. Kula wystrzelona z Glocka emeryta zraniła Pawła J., ps. "Japa", znanego na Pradze złodzieja samochodów.<br><br>Andrzej R. walczył w Powstaniu Warszawskim. Ma dwa Krzyże Walecznych i Order Virtuti Militari. - To był wzorowy przykład obrony koniecznej - mówi o wydarzeniach sprzed dwóch miesięcy Marek Luty, zastępca komendanta &lt;orig&gt;południowopraskiej&lt;/&gt; policji.<br><br> ***<br><br>&lt;tit&gt;Marek był dobrym człowiekiem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego