Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 8
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
to dochód schroniska, bo tak się dzieje tam, gdzie właściciele nie tylko kochają psy, ale zapewniają im również właściwą opiekę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, odpowiadają za nie i ich czyny.
Osobny temat to sprzątanie po swoich pupilach.
Wacław MartyniakKumoterska gońba

W minioną niedzielę, 21 lutego w Zakopanem odbyła się "Kumoterska Gońba '99" o Puchar Prezesa Oddziału Tatrzańskiego Związku Podhalan.
Tej zimy już po raz piąty - po Szaflarach, Białym Dunajcu, Poroninie i Bukowinie Tatrzańskiej - koniarze z Podhala walczyli o jak najlepsze miejsca w zawodach kumoterek, skiringu i ski-skiringu. Najwytrwalsi zawodnicy brali udział we wszystkich konkurencjach.
W maleńkich dwuosobowych saniach zasiadał
to dochód schroniska, bo tak się dzieje tam, gdzie właściciele nie tylko kochają psy, ale zapewniają im również właściwą opiekę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, odpowiadają za nie i ich czyny.<br>Osobny temat to sprzątanie po swoich pupilach.<br>&lt;au&gt;Wacław Martyniak&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kumoterska gońba&lt;/tit&gt;<br><br>W minioną niedzielę, 21 lutego w Zakopanem odbyła się "Kumoterska Gońba '99" o Puchar Prezesa Oddziału Tatrzańskiego Związku Podhalan.<br>Tej zimy już po raz piąty - po Szaflarach, Białym Dunajcu, Poroninie i Bukowinie Tatrzańskiej - koniarze z Podhala walczyli o jak najlepsze miejsca w zawodach &lt;dialect&gt;kumoterek&lt;/&gt;, &lt;orig&gt;skiringu&lt;/&gt; i &lt;orig&gt;ski-skiringu&lt;/&gt;. Najwytrwalsi zawodnicy brali udział we wszystkich konkurencjach.<br>W maleńkich dwuosobowych saniach zasiadał
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego