Autor: Jacek Filipek
Tytuł: King Sajz
Rok wydania: 14.11.2002
Rok powstania: 2003
na koniec sezonu rozgrywany jest finał światowy. Ostatni odbył się w listopadzie ubiegłego roku na włoskim torze Vallelunga.
Na torze niedaleko Rzymu zgromadzono wiele modeli Ferrari, zarówno historycznych jak i współczesnych. Ponad 20 tysięcy widzów miało także okazję obejrzeć za kierownicami 360 Modena kierowców Formuły ! - Michaela Schumachera, Mikę Salo, i Lukę Badoera. Mistrzem Świata został startujący z pole position i prowadzący od startu do mety Włoch Beppe Schenetti. Kolejne miejsca na podium zajęli jego rodacy Christian Colombo i Andrea Garbagnati. W minionym sezonie w pozostałych mistrzostwach triumfowali: w strefie Europy Południowej - Stefano Livio (Włochy), w Europie Centralnej - Karl Baron (Austria), w
na koniec sezonu rozgrywany jest finał światowy. Ostatni odbył się w listopadzie ubiegłego roku na włoskim torze Vallelunga. <br>Na torze niedaleko Rzymu zgromadzono wiele modeli Ferrari, zarówno historycznych jak i współczesnych. Ponad 20 tysięcy widzów miało także okazję obejrzeć za kierownicami 360 Modena kierowców Formuły ! - Michaela Schumachera, Mikę Salo, i Lukę Badoera. Mistrzem Świata został startujący z &lt;orig&gt;pole position&lt;/&gt; i prowadzący od startu do mety Włoch Beppe Schenetti. Kolejne miejsca na podium zajęli jego rodacy Christian Colombo i Andrea Garbagnati. W minionym sezonie w pozostałych mistrzostwach triumfowali: w strefie Europy Południowej - Stefano Livio (Włochy), w Europie Centralnej - Karl Baron (Austria), w