Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Sportowiec
Nr: 51 (1570)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1980
nie widząc całej panoramy działalności teatru tarnowskiego! My tu działamy nieszablonowo, przyjdźcie, a zobaczycie! Na dużej scenie "Śluby panieńskie" Aleksandra Fredry, wystawione po bożemu, piętnaście minut później na małej scenie "Białe małżeństwo" Tadeusza Różewicza. Sami zobaczycie, jak młodzi ludzie wchodzą w życie w różnych epokach".
Herold II: "Zaś znowu Włodzimierz Majakowski napisał "łaźnię" którą na dużej scenie gramy, ale pisał też i listy, co się wystawia jako "Trzynastego Apostoła" na scenie małej równolegle, a z tego się dowiecie, czemu autor strzelił sobie w łeb!"
Herold III: "Ludzie, tu do mnie! Ja wam proponuję "Niebieskie konie na czerwonej trawie" Michaiła Szatrowa. Rzecz
nie widząc całej panoramy działalności teatru tarnowskiego! My tu działamy nieszablonowo, przyjdźcie, a zobaczycie! Na dużej scenie "Śluby panieńskie" Aleksandra Fredry, wystawione po bożemu, piętnaście minut później na małej scenie "Białe małżeństwo" Tadeusza Różewicza. Sami zobaczycie, jak młodzi ludzie wchodzą w życie w różnych epokach". <br>Herold II: "Zaś znowu Włodzimierz Majakowski napisał "łaźnię" którą na dużej scenie gramy, ale pisał też i listy, co się wystawia jako "Trzynastego Apostoła" na scenie małej równolegle, a z tego się dowiecie, czemu autor strzelił sobie w łeb!" <br>Herold III: "Ludzie, tu do mnie! Ja wam proponuję "Niebieskie konie na czerwonej trawie" Michaiła Szatrowa. Rzecz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego