Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 01.08
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
decyzję w tej sprawie, a nie jest to człowiek małych kroków - mówił dyplomata w izraelskim radiu. - On nie zatrzyma się w połowie drogi. Pójdzie nie tylko na ugodę z Izraelem, ale także o wiele dalej.
Trypolis, który niedawno zapowiedział rezygnację z produkcji broni masowego rażenia, nigdy nie uznał państwa Izraela. Mało tego - niestrudzenie wzywał do jego zniszczenia. Tylko dwa państwa arabskie: Egipt i Jordania nawiązały pełne stosunki dyplomatyczne z Izraelem.
Sneh ujawnił, że spotkał się w zeszłym roku z Muammarem Kadafim juniorem, którego uważa się za ewentualnego następcę ojca, aby przedyskutować kwestię nawiązania kontaktów międzypaństwowych.
Według BBC, zaledwie przed kilkoma tygodniami w
decyzję w tej sprawie, a nie jest to człowiek małych kroków&lt;/&gt;&lt;/&gt; - mówił dyplomata w izraelskim radiu. &lt;q&gt;&lt;transl&gt;- On nie zatrzyma się w połowie drogi. Pójdzie nie tylko na ugodę z Izraelem, ale także o wiele dalej.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;name type="place"&gt;Trypolis&lt;/&gt;, który niedawno zapowiedział rezygnację z produkcji broni masowego rażenia, nigdy nie uznał państwa &lt;name type="place"&gt;Izraela&lt;/&gt;. Mało tego - niestrudzenie wzywał do jego zniszczenia. Tylko dwa państwa arabskie: &lt;name type="place"&gt;Egipt&lt;/&gt; i &lt;name type="place"&gt;Jordania&lt;/&gt; nawiązały pełne stosunki dyplomatyczne z &lt;name type="place"&gt;Izraelem&lt;/&gt;.<br>&lt;name type="person"&gt;Sneh&lt;/&gt; ujawnił, że spotkał się w zeszłym roku z &lt;name type="person"&gt;Muammarem Kadafim&lt;/&gt; juniorem, którego uważa się za ewentualnego następcę ojca, aby przedyskutować kwestię nawiązania kontaktów międzypaństwowych.<br>Według &lt;name type="org"&gt;BBC&lt;/&gt;, zaledwie przed kilkoma tygodniami w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego