Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o zwierzętach, Kościele
Rok powstania: 2001
względu na to, nawet niech on nie będzie Bogiem, to uważam, że to był znakomity człowiek...

...który był jednak trochę ponadczasowy i po prostu ludzie go nie zrozumieli. Bo był za mądry pod tym względem. Że powątpiewając w jego boskość, bardzo go szanuję, o. To jest mniej więcej tak.
No, Matka Boska to jest szanowana nie tylko przez chrześcijan, ale również u muzułmanów ona ma ona jakiś, jakiś tam... nie pamiętam, jak oni Ją nazywają. Wiem, że jakoś też jako wyjątkowa kobieta jest traktowana.
No jako matka proroka. Bo chyba muzułmanie go traktu Chrystusa traktują jako proroka.
Jako proroka Go traktują, a
względu na to, nawet niech on nie będzie Bogiem, to uważam, że to był znakomity człowiek... &lt;/&gt; <br>&lt;who1&gt; &lt;gap&gt; &lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt; ...który był jednak trochę ponadczasowy i po prostu ludzie go nie zrozumieli. Bo był za mądry pod tym względem. Że powątpiewając w jego boskość, bardzo go szanuję, o. To jest mniej więcej tak. &lt;/&gt; <br>&lt;who1&gt; No, Matka Boska to jest szanowana nie tylko przez chrześcijan, ale również u muzułmanów ona ma ona jakiś, jakiś tam... nie pamiętam, jak oni Ją nazywają. Wiem, że jakoś też jako wyjątkowa kobieta jest traktowana. &lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt; No jako matka proroka. Bo chyba muzułmanie go &lt;orig&gt;traktu&lt;/&gt; Chrystusa traktują jako proroka. &lt;/&gt; <br>&lt;who1&gt; Jako proroka Go traktują, a
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego