Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.28 (213)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
l.), Mariusz D. (31 l.) oraz Mariusz P. (29 l.) - wszyscy podejrzani są o wyłudzanie pieniędzy z banków. Pierwszy został złapany Robert P., kiedy w jednym z żoliborskich banków chciał wypłacić pieniądze, posługując się podrobionym dowodem osobistym i prawem jazdy wystawionymi na prawdziwego właściciela konta. Mężczyźni pochodzą z Nowego Dworu Maz. i byli już znani funkcjonariuszom. Przestępcy przyznali się do winy.

Nowy Michał Bajor
Teatr Studio Buffo
Popularny i bardzo wszechstronny aktor i piosenkarz Michał Bajor pojawi się na scenie z 17 premierowymi piosenkami. Ale - inaczej niż zwykle - nie będzie to typowy recital.
- Usłyszycie państwo głosy aktorskie motywujące mnie do działania
l.), Mariusz D. (31 l.) oraz Mariusz P. (29 l.) - wszyscy podejrzani są o wyłudzanie pieniędzy z banków. Pierwszy został złapany Robert P., kiedy w jednym z żoliborskich banków chciał wypłacić pieniądze, posługując się podrobionym dowodem osobistym i prawem jazdy wystawionymi na prawdziwego właściciela konta. Mężczyźni pochodzą z Nowego Dworu Maz. i byli już znani funkcjonariuszom. Przestępcy przyznali się do winy.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Nowy Michał Bajor&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Teatr Studio Buffo&lt;/&gt;<br>Popularny i bardzo wszechstronny aktor i piosenkarz Michał Bajor pojawi się na scenie z 17 premierowymi piosenkami. Ale - inaczej niż zwykle - nie będzie to typowy recital.<br>&lt;q&gt;- Usłyszycie państwo głosy aktorskie motywujące mnie do działania
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego