Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2003
kakao, część w orzechach lub migdałach. Inne nadziać wiśnią lub orzechem laskowym. W wersji dla dorosłych do mas czekoladowej można dodać rum. Tak przygotowane cukierki wstawić do lodówki na co najmniej 20 minut.
Czekolada i wino
Smakoszom wytrawnego wina polecamy zagryzać je gorzką czekoladą. Znawcy twierdzą, ze to idealne zestawienie.
Moda na czekoladę
Czekolada jest trendy! Czekolada jest en voque! Cały modny świat zwraca się w stronę czekolady. Jaki kolor jest dzisiaj najmodniejszy? To retoryczne pytanie. Ciekawe tylko, dlaczego tej zimy czapki, szaliki czy rękawiczki przybrały barwę rożnych odcieni czekolady.
Moda na czekoladę nie zamyka się jedynie w tym, co na
kakao, część w orzechach lub migdałach. Inne nadziać wiśnią lub orzechem laskowym. W wersji dla dorosłych do mas czekoladowej można dodać rum. Tak przygotowane cukierki wstawić do lodówki na co najmniej 20 minut.<br>Czekolada i wino<br>Smakoszom wytrawnego wina polecamy zagryzać je gorzką czekoladą. Znawcy twierdzą, ze to idealne zestawienie.<br>&lt;tit&gt;Moda na czekoladę&lt;/&gt;<br>Czekolada jest trendy! Czekolada jest &lt;foreign&gt;en voque!&lt;/&gt; Cały modny świat zwraca się w stronę czekolady. Jaki kolor jest dzisiaj najmodniejszy? To retoryczne pytanie. Ciekawe tylko, dlaczego tej zimy czapki, szaliki czy rękawiczki przybrały barwę rożnych odcieni czekolady.<br>Moda na czekoladę nie zamyka się jedynie w tym, co na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego