Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.24 (20)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
najchętniej wagarują.
- Sama świadomość, że jesteśmy na terenie szkoły studzi zapał rozrabiaków, bo wiedzą, że mogą od razu ponieść konsekwencje - zdradzają nam strażnicy.
Być może gdyby i w bielańskim gimnazjum na stałe przebywał funkcjonariusz straży miejskiej, to do czwartkowego pobicia w ogóle by nie doszło. Oliwier R. (15 l.), Tomasz N. (14 l.), Artur T. (16 l.) i Krystian P. (14 l.), których funkcjonariusze wyprowadzili ze szkoły jako sprawców szkolnej burdy, spędzili noc w izbie dziecka. Wczoraj, po przesłuchaniu, chłopaków wypuszczono do domów. Prawdopodobnie ich sprawa trafi do sądu dla nieletnich.
JOANA NIEDZIELA

Znowu musieliśmy wyręczyć opieszałych urzędników
Coś w końcu
najchętniej wagarują.<br>&lt;q&gt;- Sama świadomość, że jesteśmy na terenie szkoły studzi zapał rozrabiaków, bo wiedzą, że mogą od razu ponieść konsekwencje&lt;/&gt; - zdradzają nam strażnicy.<br>Być może gdyby i w bielańskim gimnazjum na stałe przebywał funkcjonariusz straży miejskiej, to do czwartkowego pobicia w ogóle by nie doszło. Oliwier R. (15 l.), Tomasz N. (14 l.), Artur T. (16 l.) i Krystian P. (14 l.), których funkcjonariusze wyprowadzili ze szkoły jako sprawców szkolnej burdy, spędzili noc w izbie dziecka. Wczoraj, po przesłuchaniu, chłopaków wypuszczono do domów. Prawdopodobnie ich sprawa trafi do sądu dla nieletnich.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;JOANA NIEDZIELA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Znowu musieliśmy wyręczyć opieszałych urzędników&lt;/&gt;<br>Coś w końcu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego