Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
krok do zaistnienia na amerykańskim rynku filmowym. Stuhr odbierze nagrodę w maju na festiwalu filmowym w Seattle. "Emerging Master" to wyróżnienie przyznawane najciekawszym nowym reżyserom filmowym.
- Zapracowały na to dwa filmy: "Historie miłosne" i przede wszystkim "Duże zwierzę", które było bardzo dobrze przyjęte w Stanach Zjednoczonych" - powiedział Jerzy Stuhr.
(PAP)Nieprofesjonalne kino nagrodzone

FILM IV Warszawski Festiwal Kina Nieprofesjonalnego, który odbywał się w sobotę w Państwowym Muzeum Etnograficznym, zakończył się zwycięstwem młodych filmowców z Zespołu Filmowego "Guzik". Marek Przybysz i Marceli Zielnik z "Guzika" otrzymali Grand Prix za film "Milion".
W imprezie wzięły udział amatorskie kluby filmowe: "Awa" z Poznania, "Chemik
krok do zaistnienia na amerykańskim rynku filmowym. Stuhr odbierze nagrodę w maju na festiwalu filmowym w Seattle. "Emerging Master" to wyróżnienie przyznawane najciekawszym nowym reżyserom filmowym.<br>- Zapracowały na to dwa filmy: "Historie miłosne" i przede wszystkim "Duże zwierzę", które było bardzo dobrze przyjęte w Stanach Zjednoczonych" - powiedział Jerzy Stuhr.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nieprofesjonalne kino nagrodzone&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;FILM&lt;/&gt; IV Warszawski Festiwal Kina Nieprofesjonalnego, który odbywał się w sobotę w Państwowym Muzeum Etnograficznym, zakończył się zwycięstwem młodych filmowców z Zespołu Filmowego "Guzik". Marek Przybysz i Marceli Zielnik z "Guzika" otrzymali Grand Prix za film "Milion".<br>W imprezie wzięły udział amatorskie kluby filmowe: "Awa" z Poznania, "Chemik
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego